Blog

Double Tree By Hilton Kuşadası Teras Katı +90 256 234 00 00 / +90 530 957 77 57

Müzik ve Yemek

Kuşadası Gio Restaurant & Lounge ‘ın sahip olduğu temel ilkeler arasında İyi Müzik’te yer almaktadır. Gio Restaurant & Lounge da vakit geçirdiğiniz süre içerisinde kendinizi bir piyano dinletisinin veya Jazz konserinin ortasında bulabilirsiniz. Kuşadası ‘nın kalbinde bulunan Gio Restaurant & Lounge için müzik ve yemek her zaman ayrılmaz bir ikilidir.

Gio Restaurant & Lounge’ın üç temel ilkesinden biri diğeri de İyi Yemek’tir. Misafirlerimize sunduğumuz yemek kalitesi misafirlerimizin memnuniyeti ile ölçülebilmektedir.

Kuşadası Gio Restaurant Piyano Dinletisi
Kuşadası Gio Restaurant Piyano Dinletisi

Kuşadası Gio Restaurant Müzik ve Yemek

Müzik ve Yemek Tarihi

Mozart, Beethoven, Chopin ve Lizst gibi batı müziğinin en iyi sanatçılarından bazılarının kendi zamanlarında yemek ile de ilgili olduklarını söylüyor tarihçiler.

Diğer bir değiş ile tüm dünyanın ruhunu doyuran bu müzik ve yemek ustaları, yaşamlarında kendilerini her zaman yemek ile bir tutmuş ve usta birer aşçı olduklarını onlar ne kadar gün yüzüne çıkarmasalar da yakınları ve tanıdıkları ile tarihe bir iz olarak bırakmışlardır.

Hadi gelin Kuşadası Gio Restaurant olarak onların tutkuları olan yemeğe onların bakış açısına değinelim!

Bu sanatçıların tadı ve notaları bir olarak görmelerini sağlayan bakış açıları bu enfes ve leziz tarifleri müzik eşliğinde oluşturmalarını sağlamış ve bu müthiş tatlara sanat katmıştır. Tarihten bize kalanlar ise Paganini Usulü Ravyoli’den Mozart çikolatasına ve hatta Hildegard Bisküvisi’ne kadar muhteşem tarifler bırakmıştır.

Biz de Gio Restaurant olarak her zaman bu sanatçıları kendimize ilham aldık. Ustalarımız müzik eşliğinde yaptığı yemekleri sizlerin hep müzik eşliğinde yemeniz için her akşam özen gösterdik.

müzik ve yemek
Piyano Dinletisi-Müzik ve Yemek

Ustalarının yaptığı sanat ile bedeninizi doyururken aynı zamanda kendinizi bir piano dinletisi veya jazz konserinin ortasında bulup ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz.

Tüm etkinlik ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizi giorestaurantloungebar Instagram hesabımızdan takip edebilirsiniz.

Muhteşem Kuşadası Gio Restaurant manzarası
Müzik ve yemek eşliğinde Gio Restaurant manzarası

Ruhunuzu DoubleTree by Hilton otel in 5. katında bulunan Kuşadası Gio Restaurant & Lounge da adanın en iyi manzarasına karşı bir akşam yemeğiyle dinledirmek için…

Hemen rezervasyon yaptırın!

Ayrıca menümüze ulaşma için buraya, Facebook hesabımız için de buraya tıklayabilirsiniz