Evinizde Hissedin

GIO Restaurant & Lounge

Double Tree By Hilton Kuşadası Teras Katı +90 256 633 60 60 / +90 530 957 77 57

GIO RESTAURANT & LOUNGE KUŞADASI

Gio’ Vietnam dilinde esinti anlamına gelmektedir. Terasımızın esintili ve harika manzarasını temsil etmektedir.

Gio Restaurant & Lounge Ana konsepti, iyi müzik, iyi yemek ve hoş vakit geçirmek üzerine kurulmuştur. Menüsü Akdeniz ve Asya yemeklerinin birleşmesinden oluşturulmuştur.

Gio Restaurant & Lounge Kuşadası’nın tam kalbinde yer alan Double Tree By Hilton Kuşadası otelin teras katında misafirlerine hizmet vermektedir.

Eşsiz Manzara

Kuşadası’nın en özel manzarasına sahip olan Gio Restaurant & Lounge misafirlerine özel anlar sunmaktadır. Panoramik Kuşadası Manzarası ile şehri tüm güzelliği ile misafirlerinin önlerine sermektedir. Güvercinada manzarası ile Kuşadası’nın tarihi gözlerinizine çarparken, hemen önünde yer alan marina da manzaranın güzelliğinin özel bir poster havasına bürünmesini sağlamaktadır.

Misafirlerimiz Gio Restaurant & Lounge ‘ın ana konsepti olan iyi müzik ve iyi yemek eşliğinde eşsiz Kuşadası Manzarasının tadını çıkartmaktadırlar.

İyi Müzik

Gio Restaurant & Lounge ‘ın sahip olduğu temel ilkeler arasında İyi Müzik’te yer almaktadır. Gio Restaurant & Lounge da vakit geçirdiğiniz süre içerisinde kendinizi bir piyano dinletisinin veya Jazz konserinin ortasında bulabilirsiniz.

İyi Yemek

Gio Restaurant & Lounge’ın üç temel ilkesinden biri de İyi Yemek’tir. Misafirlerimize sunduğumuz yemek kalitesi misafirlerimizin memnuniyeti ile ölçülebilmektedir.

Asya mutfağının sağlıklı lezzetlerinden olan Sushi, İtalyan mutfağının en nefis lezzetlerinden olan Risotto ve menümüzdeki diğer lezzetler için kullandığımız malzemeler her zaman en tazeleri ve en kalitelileri olmuştur.

İyi yemek denince Kuşadasın’da Teppanyaki’nin tek adresi olduğumuzu söylemeden geçmeyelim. Teppanyaki, Japon mutfağının, yemek pişirmek için demir tava (döküm tava) kullanan bir çeşitidir. Şef karşınızda masanın üstüne yapışık demir plaka da hem yemeğini hemde göz alıcı şovunu yapar. Teppanyaki başında oturarak şefimiz Ramesh’in şovlarını izleyebilir ve bu şovlarda yaptığı nefis lezzetlerle buluşabilirsiniz.

Hoş Vakit Geçirmek

Gio Restaurant & Lounge’ın sahip olduğu üç temel ilkesinden bir diğeri de hoş vakit geçirmektir. Kuşadasın’da ilk olan Sushi barımızda otururken, Şef Ramesh’in Teppanyaki showlarıyla lezziz tatlarla buluşurken, karşınızda Ege denizi, marina ve kale manzarası ile tüm stresinizi atıcağınızdan ve hoş vakit geçireceğinizden emin olmak bizim için en önemli temel ilkelerden biridir.

Eşsiz manzaramızın yanı sıra, birbirini tamamlayan bu temel ilkelerimizden iyi müzik ve iyi yemek hoş vakit geçirmenizde büyük rol oynayacaktır. Asya ve İtalyan mutfağının en iyi lezzetleri ile buluşurken duyduğunuz piyano dinletisi ile hoş vakit geçirin.